Μηνιαίο αρχείο: Δεκέμβριος 2020

Ευχαριστίες !!!

Ευχαριστούμε πολύ την κ. Βαρδινογιάννη Μαριάννα για τα χριστουγεννιάτικα δώρα που παραλάβαμε για τους μαθητές του σχολείου μας. Σας ενημερώνουμε ότι τα δώρα θα τα πάρουν οι μαθητές όταν επαναλειτουργήσει το σχολείο στις 8 Ιανουαρίου.

Υιοθεσία 2 χριστουγεννιάτικων δέντρων από το Σχολείο μας

Αγαπητοί γονείς

Η πιο χαρούμενη περίοδος του χρόνου έφτασε, η αγαπημένη γιορτή μικρών και μεγάλων, τα Χριστούγεννα!

Αν και φέτος με τον ιό Covid-19 να μας απειλεί πολλές από τις γιορτινές συνήθειες θα αλλάξουν μορφή, χωρίς ωστόσο να περιορίζεται στο ελάχιστο το κέφι και η γιορτινή ατμόσφαιρα!

Ανακοίνωση για δανεισμό tablets στους μαθητές του Σχολείου μας

Σας ενημερώνουμε ότι σήμερα, Τρίτη 8/12/2020, παραλάβαμε από το Υπουργείο 6 τάμπλετ για το σχολείο μας. Σας παρακαλούμε πολύ, όποιος γονέας ενδιαφέρεται να δανειστεί ένα από αυτά για την τηλεκπαίδευση του παιδιού του, να…